KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizin durumunu mobil uygulamamız veya web sitemizde bulunan SİPARİŞLERİM bölümünden öğrenebilirsiniz. Siparişinizin hazırlanmasından teslimatına kadar tüm aşamaları, sipariş oluştururken belirtmiş olduğunuz e-posta ve sms numarasına gelecek bilgilendirmelerden de takip edebilirsiniz. 

Siparişiniz teslim edilirken alıcı yerinde bulunmazsa Kargo ile gönderilen siparişlerinizde kargo görevlisi paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden teslim almamanız durumunda siparişiniz pabucum.com'a iade olarak geri gelir.

Siparişiniz ile ilgili detaylı bilgi alabilmek adına dilerseniz sitemizde yer alan siparişlerim bölümünden yada Müşteri Hizmetlerinden kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz.


Siparişiniz "Hazırlanıyor" aşamasına alınmadan önce değişiklik yapabilirsiniz. Kişiye özel ürünler dışında, "Hazırlanıyor" aşamasında olan siparişleriniz için bize ulaşın sayfasındaki çağrı merkezi, email veya canlı destek kanalımızı kullanarak her konuda ekibimizden destek alabilirsiniz.